جدیدترین کنسرت نمایش سیصد 300 سهراب پور ناظری

فیلم جدیدترین کنسرت نمایش سیصد 300 سهراب پور ناظری

سلام رفقا. من امیر هاشمی هستم و در این مقاله قصد دارم تا توضیحاتی را در خصوص جدیدترین کنسرت نمایش سیصد 300 سهراب پور ناظری بهتون بدم.

پیشنهاد میکنم فیلترشکنت رو روشن کنی و ویدیو زیر که راجع به کنسرت نمایش سیصد 300 هست رو ببینی. 👇🏼 به خاطر اینکه فیلم در یوتیوب من قرار داره، یادت نره بعد از روشن کردن فیلتر شکن، یکبار دیگه صفحه رو رفرش کنی و روی ویدئو زیر کلیک کنی. 😊

تئاتر سی صد در کاخ سعدآباد تهران

سهراب پورناظری با داستانی جدید در کنسرت نمایش سیصد هنرنمایی کرد.

این بار کنسرت نمایش سیصد با داستان «گات»، به قلم محمد رحمانیان شکل و شمایل گرفته است.

داستان «گات» نمایشی حماسی درباره مبارزه و ایستادگی مردم شیراز در مقابل تجاوزات لشگر مغول است.

در این داستان شجاعت و ایستادگی مردم شیراز در برابر ویرانی‌ها و اشغال تاریخی از جمله تخت جمشید و جام جم، از جمله موضوعات اصلی است که به روایت آن پرداخته شده است.

کنسرت نمایش سیصد با داستان «گات» در خرداد ماه سال جاری (۱۴۰۳) در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد.

بلیط این کنسرت نمایش از هفتصد هزار تومان در سایت ایران کنسرت شروع شد. ردیف های جلو طبق معمول برای فروش در سایت گذاشته نشد.

به دو دلیل تصمیم گرفتم که فیلمی از این کنسرت 300 تهیه کنم و در یوتیوب قرار بدم. یکی قیمت بالای بلیط بود و افراد زیادی نمیتوانستند به دلیل شرایط بد اقتصادی آن را تهیه کنند. دیگری برگزاری این نمایش 300 به صورت محدود و فقط برای چهار یا پنج روز بود و افراد زیادی نتوانستند بلیط تهیه کنند.

هنرمندان زیادی در این نمایش شرکت کردند. از جمله بهرام رادان، نوید محمدزاده، علی نصیریان، بهرام افشاری، گوهر خیراندیش و غیره.

اجرای همه هنرمندان در این نمایش بینظیر بود. امیدوارم که شما هم از دیدن این نمایش لذت ببرید.

رفقا خیلی خوشحال میشیم نظر یا تجربتونو در مورد تئاتر 300 بدونم. پس هر کامنتی داری توی قسمت دیدگاه های همین پایین سایت بذار تا هم من استفاده کنم هم بقیه. مرسی که من رو دنبال میکنی ❤️

راستی من کلی اطلاعات و محتواهای جذاب تو حوزه آموزش آشپزی در یوتیوب بارگذاری میکنم که میتونه خیلی براتون مفید باشه پس حتما من رو در یوتیوب شف کاپل دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *