ارتباط با من

ارتباط با من امیر هاشمی چگونه است؟ سعی میکنیم همه جوره هوای شمارو داشته باشم! اول اینکه شما بعد از طراحی سایتتان تا 1 سال پشتیبانی رایگان از ما دریافت می کنید و دوم اینکه شما علاوه بر این، هیچ هزینه اضافه بر سازمانی رو قرار نیست بابت چیزی پرداخت کنید.

در واقع شما فقط همون هزینه ای رو میپردازید که توی پکیج طراحی وب سایتتان گفته شده که شامل هزینه هاست و دامنه سایت هم می شود. پس در نتیجه شما اصلا نباید نگران چیزی باشید و خدایی نکرده به خاطر این ترس، بخواهید طراحی سایت خودتان را مدام عقب بندازید.

اینکه اولین فاکتوری که برای انتخاب یک شرکت در نظر میگیریم قیمته کاملا بدیهیه و شکی توش نیست. قطعا ما به سراغ شرکتی میریم که معقول ترین قیمت رو داشته باشه که کاملا مناسب بودجه ما باشه. اما فقط این نمیتونه ملاک انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب باشه. چیز دیگری که خیلی مهمه اینه که آیا شرکت مورد نظر میتونه نیاز ما را از یک سایت رفع بکنه؟ آیا ما قراره در حین کار با این شرکت به چالش بخوریم؟

برای اینکه مطمئن بشید که سراغ یک شرکت طراحی سایت حرفه ای خوب رفته اید، نگاهی به نمونه کارهای اون شرکت بندازید و حتما چک کنید که صفحه نمونه کارها و نمونه کارهایی مشابه اون چیزی که شما میخواین داشته باشن. اگر هم بتونید با کسایی که قبلا با اون شرکت کار کردن ارتباط بگیرید هم که دیگه بهتر از این نمیشه و قطعا مناسب ترین نوع نگاه رو نسبت به اون شرکت پیدا می کنید.

قرارداد طراحی سایت چیست؟

عقد قرارداد طراحی سایت در تابان شهر اینطوریه که ما بعد از توافقات لازم باهم قرارداد می بندیم، شما هرآنچه از یک سایت میخواهید رو به ما میگید و ما هم طراحی وب سایت شما رو شروع میکنیم. در این مرحله 50 درصد از مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت میشه و بعد از آن تیم ما روی سایت شما کار میکنه. برای اینکه یک وقت چیزی که ما طراحی میکنیم دور از انتظار شما نشه ام یک سری طرح های اولیه از کار برای شما فرستاده میشه و زمانی که روی یک طرح توافق کردیم، 25 درصد دیگه دریافت میشه.

حال دیگر کار میره که نهایی بشه و اصلاحات شما انجام بشه و وقتی کار نهایی شد و شما تایید دادید، باقی مونده مبلغ قرارداد گرفته میشه و آموزش کار با سایت شروع میشه. بعد از اون هم همونطور که میدونید، شما یک سال پشتیبانی رایگان دارید و ما بعد از طراحی وبسایت شما نیز همراه شما خواهیم بود.

سید امیر هاشمی شهسوار

سید امیر هاشمی شهسوار طراحی سایت و ادمین سایت های معتبر در سراسر ایران، به صورت حرفه ای سایت طراحی میکند. جهت ثبت سفارش میتوانید با امیر هاشمی در ارتباط باشید.

امیر هاشمی

شهر: تهران

منطقه: پاسداران

تخصص: مدیر آیتی

ایمیل: amir.hashemy2019@gmail.com

اینستاگرام: My insta

یوتیوب: Youtube