ادمین سرور ویپ

با پروژه طراحی سایت ویپ دادپویان آشنا شوید. این توسط امیر هاشمی برنامه نویس و ادمین سایت ایجاد شده است.

با ادمین سرور ویپ آشنا شوید. این طراحی سایت توسط امیر هاشمی برنامه نویس و ادمین سایت ایجاد شده است.

ویپ هاشمی

ویپ امیر چیست؟ امیر هاشمی ادمین تلفن های ویپ میباشد. ایجاد سناریو جهت راه اندازی سرویس های تلفنی ویپ، جهت هرگونه سفارش میتوانید با ویپ امیر هاشمی در ارتباط باشید. ادمین سرور ویپ.

طراحی سرور ویپ امیر هاشمی

اگر تا الان فکر می‌کردید، ساخت سایت کاری دشوار و زمانبر است، ما به شما ثابت می‌کنیم که این فکر اشتباه است. چرا که روشی پیدا کرده‌ایم که در کمتر از یک ساعت شما صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا هستید. آموزش طراحی سایت در زمان کوتاه و بدون نیاز به دانش فنی، چیزی است که احتمالاً به دنبالش هستید. ما هم در ادامه روشی به شما آموزش دادیم که با استفاده از آن می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک سایت اینترنتی کامل برای خودتان بسازید.

سایت حرفه ای ویپ

اجازه دهید همان ابتدا، این اطمینان را به شما بدهیم که بلافاصله بعد از دیدن ویدیو و خواندن مقاله آموزش ساخت سایت، می‌توانید صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا باشید؛ حتی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. فقط کافیست 10 دقیقه از زمان‌تان را روی این مقاله بگذارید.

اصلا چرا تصمیم گرفتید سایت داشته باشید؟ به دنبال یک اتفاق خوب در کسب و کارتان هستید؟ یا اینکه می‌خواهید خودتان را بیشتر به بقیه معرفی کنید؟ اصلا از کجا معلوم که سایت به‌درد شما می‌خورد؟ خودتان به این نتیجه رسیده‌اید یا تنها به پیشنهاد بقیه، تصمیم گرفته‌اید سایت داشته باشید؟!

همین الان در بخش نظرات، کسب و کار و هدفتان از ساخت سایت را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که اصلا سایت به دردتان می‌خورد یا نه؟! یا اینکه مقاله «چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟» را بخوانید.

سرور ویپ تلفن

این سرور در سال ۱۳۹۱ توسط امیر هاشمی طراحی و توسعه یافته است. سرور ویپ موسسه حقوقی دادپویان است که برای مدیریت تماس های وروردی و خروجی و انتقال تماس های زیادی که برقرار میشود، انجام خواهد شد. برای دیدن سایت دادپویان روی عکس کلیک کنید.