ادمین هاست بلوبری و کست باکس

ادمین هاست بلوبری و کست باکس، با پروژه طراحی سایت دادپویان آشنا شوید. این توسط امیر هاشمی برنامه نویس و ادمین سایت ایجاد شده است.

پادکست کست باکس

اگر تا الان فکر می‌کردید، ساخت سایت کاری دشوار و زمانبر است، ما به شما ثابت می‌کنیم که این فکر اشتباه است. چرا که روشی پیدا کرده‌ایم که در کمتر از یک ساعت شما صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا هستید. آموزش طراحی سایت در زمان کوتاه و بدون نیاز به دانش فنی، چیزی است که احتمالاً به دنبالش هستید. ما هم در ادامه روشی به شما آموزش دادیم که با استفاده از آن می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک سایت اینترنتی کامل برای خودتان بسازید.

جهت آموزش آشپزی کلیک کنید.

پادکست بلوبری

اجازه دهید همان ابتدا، این اطمینان را به شما بدهیم که بلافاصله بعد از دیدن ویدیو و خواندن مقاله آموزش ساخت سایت، می‌توانید صاحب یک سایت حرفه‌ای و زیبا باشید؛ حتی در کمتر از یک ساعت و بدون اینکه به راهنمای دیگری نیاز داشته باشید. فقط کافیست 10 دقیقه از زمان‌تان را روی این مقاله بگذارید.

اصلا چرا تصمیم گرفتید سایت داشته باشید؟ به دنبال یک اتفاق خوب در کسب و کارتان هستید؟ یا اینکه می‌خواهید خودتان را بیشتر به بقیه معرفی کنید؟ اصلا از کجا معلوم که سایت به‌درد شما می‌خورد؟ خودتان به این نتیجه رسیده‌اید یا تنها به پیشنهاد بقیه، تصمیم گرفته‌اید سایت داشته باشید؟!

همین الان در بخش نظرات، کسب و کار و هدفتان از ساخت سایت را برای ما بنویسید، تا به شما بگوییم که اصلا سایت به دردتان می‌خورد یا نه؟! یا اینکه مقاله «چه کسب و کارهایی به سایت نیاز دارند؟» را بخوانید.

هاست پادکست دادپویان

این هاست در سال ۱۴۰۱ توسط امیر هاشمی طراحی و توسعه یافته است. سایت بلوبری، میزبانی جهت راه اندازی و مدیریت پادکست میباشد که با توجه به پلن های مختلفی که ارائه میدهد، میتوانید از مزایای آن استفاده کنید. برای دیدن سایت روی عکس کلیک کنید.